Çanakkale Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan’ın önceki dönem Belediye’nin borçlarına ait ‘kasamız’ ve ‘borçlarımız’ listesinin yer aldığı afişle ilgili paylaşım yapan CHP’li Mahmut Tanal, “Ak Partili Belediyeler Borç Batağından…” ifadelerini kullandığı twiti kısa süre içerisinde sildi. Ak Parti Çanakkale Milletvekili Gurupbaşkanvekili Bülent Turan, “Çanakkale Kepez twitinizi neden sildiniz sn @MTanal :)))” ifadelerini kullandı.

CHP’li Mahmut Tanal, Twitter hesabından bir paylaşım yaptı.

Çanakkale Şehitlik Turu

Çanakkale Kepez Belediye Başkanlığının Ak parti’den CHP’ye geçtiğini düşünen, Önceki dönem Kepez Belediye Başkanının CHP’li Ömer Faruk Mutan olduğunu bilmeyen Tanal, durumu fark edince paylaşımı bir süre sonra sildi.

Paylaşımda, “Ak Partili Belediyeler Borç Batağından…” ifadeleri yer aldı.

Notla beraber, Kepez Belediye Başkanlığı’nın ‘kasamız’ ve ‘borçlarımız’ listesinin yer aldığı afişi paylaşıldı.

“NEDEN SİLDİNİZ?”

Ak Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan da Tanal’ı etiketlediği paylaşımında, “Çanakkale Kepez twitinizi neden sildiniz sn @MTanal :)))” ifadelerini kullandı.

BAŞKANLAR ARASINDA KRİZ ÇIKTI

Çanakkale’de Kepez Belediyesi’nin yeni başkanı CHP’li Birol Arslan, görevi ne kadar borçla aldığını belediye binasına dev afiş asarak duyurmuştu. Yaşanan bu duruma önceki dönem belediye başkanı CHP’li Ömer Faruk Mutan ise tepki göstermişti.